Pivovar Český Krumlov

Bylo vám už 18 let?

Vstup na tyto stránky je povolen pouze osobám starším 18 let.

Filtry
Zavřít
RSS

Novinky

Při návštěvě Českého Krumlova se určitě zastavte u nás, prohlídněte si náš pivovar a ochutnejte naše piva.
Prohlídka města s ochutnávkou -pátek 8. dubna 2022
Zažijte Český Krumlov jinak. Vyrazte na speciální velikonoční prohlídku města s ochutnávkou zeleného ležáku. Těšíme se na vás!
Velikonoční speciál -středa 6. dubna 2022
Připravili jsme si pro vás speciální velikonoční překvapení. Ochutnejte náš zelený ležák ve vybraných restauracích v Českém Krumlově a rozhodně neotálejte - jedná se o časově omezenou nabídku
A přeci se vaří -středa 1. prosince 2021
…. odvážně jsme se pustili do vaření i když v současné době, bez jakýchkoliv vyhlídek, je to nelehká disciplína. Navázat se zásobami však musíme a s pozitivní vírou se díváme na květen a celé léto.
Pivovar zahájil rekonstrukci areálu -úterý 6. července 2021
V areálu pivovaru začala revitalizace čtyř památkově chráněných objektů. Projekt získal podporu 169,6 milionu korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj, stavba potrvá do října 2022. V renovovaných objektech vznikne návštěvnické centrum, výstavní expozice na téma „Život a sny podzámčí“ a expoziční a edukační prostory ve spolupráci se Sdružením grafiků Hollar.
APA AMARILLO - znovu mezi námi -sobota 3. července 2021
Sezónně vyráběné pivo. Svrchně kvašené pivo s použitím aromatické odrůdy chmele, které dodává pivu unikátní hořkost a typické aroma použité odrůdy.
Hezké Velikonoce s 15 IPL ARCHER -čtvrtek 1. dubna 2021
Hezké Velikonoce všem! A nezapomeňte ochutnat i náš silný a hořký Indian Pale Lager 15 z dob největší slávy Britského Impéria a rozkvětu koloniální Indie. Charakteristickým rysem je plné sladové tělo piva a obsah alkoholu. Dominantní hořkost doplněná jemnými tóny limetky a broskve, charakteristická po použitý anglický aromatický chmel ARCHER, který pochází z velmi oblíbených odrůd kategorie tzv.,, FLAVOUR HOPS,,
Velikonoční zelený ležák KRUMLOV 11 -neděle 28. března 2021
Jako novinku přinášíme limitovanou várku Velikonočního zeleného ležáku 11, k dostání je pouze v sudech, pro domácnosti v 5l párty soudcích. Neváhejte várka je fakt limitovaná.
Pivo si můžete koupit kdykoli -čtvrtek 11. března 2021
Už "před Covidem" jsme přemýšleli o možnosti nabízet naše pivo i další související zboží na webových stránkách. Jak je vidět "Covid" nás dotlačil k dávno odkládanému záměru, trvalo nám to, ale už to máme a chceme náš eshop postupně zdokonalovat ke spokojenosti našich zákazníků. A věříme že eshop s námi zůstane i po "Covidu".
Akce v Pivovarské zahradě v 2021 -čtvrtek 11. března 2021
Za tím sice není moc vidět světlo na konci tunelu, ale čekat nemůžeme a nechceme. Věříme, že bude léto, bude líp, budou akce a bude se čepovat. Přinášíme přehled připravovaných, předpokládaných akcí v pivovarské zahradě. Rozpracovanost akcí je samozřejmě různá, některé jsou již smluvně dané, pro některé je již zahrada rezervovaná a u některých se vedou jednání. Důležité však je, že pivovarská zahrada bude opět místem kultury a zajímavého dění. Informace budeme postupně dle situace a rozpracovanosti zpřesňovat. Těšíme se na Vás.